Przedszkole prywatne. Opieka nad dziećmi. Tajemniczy Ogród Wrocław

Zapraszamy dzieci do naszego punktu przedszkolnego i klubu malucha. Zapewniamy pełną opiekę i szeroką gamę rozwijających zajęć. Tel. 507 879 670.

OVERVIEW

The domain przedszkole-tajemniczyogrod.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have inspected eight pages within the domain przedszkole-tajemniczyogrod.pl and found zero websites linking to przedszkole-tajemniczyogrod.pl.

PRZEDSZKOLE-TAJEMNICZYOGROD.PL TRAFFIC

The domain przedszkole-tajemniczyogrod.pl has seen varying amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole-tajemniczyogrod.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-tajemniczyogrod.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-tajemniczyogrod.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-TAJEMNICZYOGROD.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-tajemniczyogrod.pl Mobile Screenshot of przedszkole-tajemniczyogrod.pl Tablet Screenshot of przedszkole-tajemniczyogrod.pl

PRZEDSZKOLE-TAJEMNICZYOGROD.PL SERVER

We observed that a single page on przedszkole-tajemniczyogrod.pl took five thousand and two milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider przedszkole-tajemniczyogrod.pl not secure.
79.96.208.74

We observed that this domain is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Przedszkole prywatne. Opieka nad dziećmi. Tajemniczy Ogród Wrocław

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain przedszkole-tajemniczyogrod.pl states the following, "Niepubliczne przedszkole i klub malucha we Wrocławiu." We observed that the webpage also said " Punkt Przedszkolny Tajemniczy Ogród działa od lipca 2011." It also stated " Jest to prywatne przedszkole posiadające stosowne zezwolenia do prowadzenia tejże działalności. Jest to miejsce, które oferuje opiekę nad dziećmi w pełnym wymiarze godzi od 6. Realizujemy tu program edukacji przedszkolnej dla dzieci od 3 do 5 lat. Naszym przedszkolakom zapewniamy również szeroki wybór zajęć dodatkowych oraz różnego rodzaju atrakcje." The header had zajęcia dla dzieci as the highest ranking keyword. This keyword was followed by opieka nad dziećmi, zajęcia adaptacyjne, and przedszkole which isn't as urgent as zajęcia dla dzieci. The other words the site used was Tajemniczy Ogród.

SEEK OTHER DOMAINS

Przedszkole Tęcza Niepubliczne przedszkole Tęcza

Ubolewamy, że tak niewiele propozycji dla dzieci jest godnych i odpowiednich dla młodych widzów.

Przedszkole Tik Tak w Straszynie i w Gdańsku

Przedszkole Tik Tak w Straszynie i Gdańsku. Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola TIK-TAK.

Tuptusie - Przedszkole w Radwaniacach, Siechnice, Radwanice - Punkt Przedszkolny

Pedagogika zabawy, Metoda Dobrego Startu, Metoda Knilla i wiele, wiele innych. Nasze przedszkole usytuowane jest w bezpiecznym zakątku Radwanic. Zajęcia z języka angielskiego oraz języka rosyjskiego. Kadra systematycznie podnosząca swoje kwalifikacje. Liczne atrakcje dla najmłodszych Jubliatów! W Tuptusiach dbamy o komfort psychiczny Dziecka. To nowoczesna prywatna placówka, która oferuje bogaty program zajęć. Inspirujemy Dzieci do pełnego emocji .

Samorządowe Przedszkole w Zielonkach

Zapraszamy na nową stronę przedszkola. Beata Majka, Halina Lis. Anna Warnecka, Teresa Biegacz. Aleksandra Kamieńska, Marzena Makarska - Knaś. Aneta Gumula, Marzena Makarska - Knaś. Bernarda Gadzina, Elżbieta Urban.